Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tudtok természetes látásjavítá...

Tudtok természetes látásjavítási módszereket, esetleges táplálkozási ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy sokaknak beváltak bizonyos módszerek mindenféle szemműtétek és lencsék nélkül... Szerintem egy próbát mindenképp megér. Köszönöm előre is a válaszokat.

2014. jan. 13. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Létezik szemtorna, nézz utána neten, találsz pontos leírást hozzá, gyakorlatokat.


[link]


A lutein tartalmú ételek és táplálék kiegészítők erősítik a szemet, a kékáfonya is, a cink is stb... manapság már komplex szem erősítő vitaminok is forgalomban vannak. Én szedtem többfélét is, és szerintem jók. Persze nem lesz sas szemed tőle, de pl számítógépes munkánál kevésbé fárad el a szem.


Fogyassz sok folyadékot, hogy a szem kiszáradását megakadályozd. A könnyfilm is részt vesz a látásban, ha az hiányos, akkor romlik a látásélesség, de ez korrigálható a megfelelő folyadékbevitellel illetve műkönnyel is. (Sima műkönny, nem Visine! Az nem jó! A legjobb a ReFresh szemcsepp.)

2014. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szemcseppet illetően csatlakozom az előzőhöz, én is a Refresht használom már 5+ éve, műkönnynek az nagyon jó.
2014. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!