Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lejárt szemcsepp használata?

Lejárt szemcsepp használata?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban járt le. Lehet tőle bajom?
2014. jan. 13. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A szem olyan kényes, én nem használnám. Inkább vennék újat.
2014. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyártó a lejárati ideig biztosítja a megfelelő hatékonyságot. Ha letelik ez az idő, akkor a szer veszíthet a képességéből, tehát nem biztos, hogy megfelelő lesz.

Tekintve azt az egy hónapot, szerintem nem lenne semmi baj vele, de mivel nem nagy összegről lehet szó, ezért inkább vegyél újat szerintem is.

2014. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szemcseppet én nem mernék használni ha lejárt, egyrészt már nem hat úgy ahogy kellene, másrészt mint minden gyógyszernél felerősödhetnek a mellékhatások!
2014. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is milyen szemcsepp? Másodszor meg nagyon kicsi a valószínűsége,hogy lenne tőle bajod! Max nem lesz hatása! Nagyon sok gyógyszert csak azért dobatnak ki felbontás után pár héttel,hogy megvedd az újabbat! Nekem a Tobradex szemcsepp,ami még csak hűtőben sem volt tartva,ugyanúgy elmulasztotta a gyulladást a szememről fél év múlva is,mint először mikor felbontottam!:)
2014. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!