Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kismértékben kancsal vagyok,...

Kismértékben kancsal vagyok, műtét nélkül is helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
Kismértékben kancsal vagyok, műtét nélkül is helyre lehet hozni? Ha pl elmennék szemészetre akkor ott alapból olyan szemcsit adnának ami javítja vagy nekem kéne szólni? (nagyon szégyellem)
2009. dec. 5. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyira kismértékben hogy én észre se veszem, csak más mondta.
2009. dec. 5. 16:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van ilyen problémám ... :S Azt hallottam hogy szemtornával lehet javítani a helyzeten. Menj el szemészetre és vizsgáltasd meg a szemedet hogy jól látsz e vagy valami, és akkor úgyis fogják mondani hogy szemtengelyferdülésed van picit (nekem is csak úgy mondták) és akkor megkérdezheted esetleg hogy ezen lehetne e segíteni, és ha igen, akkor hogyan. Amúgy én is ezt fogom tenni csak mostanában túl sokat hiányoztam az iskolából :D:D:D

2009. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kisgyerekek takarós szemüveget kapnak. A jó szemét letakarják, hogy rákényszerítsék a gyengébbet arra, hogy azt használja. Vállald be a műtétet, nekem is volt. Lézeres. Mindjárt más az egész kinézetem. A tekintet nagyon fontos.
2009. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!