Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megütötte anyukám a szemét,...

Megütötte anyukám a szemét, és most úgyérzi, mintha lenne benne valami, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

megütötte a a szemét egy szúrós tárgyal.

ne kérdezzétek hogy , ezt nagyon én sem tudom.

Most ugy érzi, mintha lenne benne valami, azt mondja hogy úgyérzi mint amikor benne van a szempilla a szemedbe , és ugy "töri"

nemtudom mi tévő legyek, hogyan segithetnék neki. mert nem tudja kinyitni sem nagyon.

igyekszem neki segíteni, ma is én főztem ugyhogy ezzel kapcsolatba ne írjatok pls.

hanem azt hogy hogyan enyhíthető ez ? vagy mit kell ilyenkor csinálni?


2014. febr. 1. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell menni, b+!
2014. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te sajnos nem tudsz rajta segíteni, és az orvos is csak akkor, ha nagyon sürgősen ellátogattok hozzá az ügyeletre.
2014. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mit keres még otthon. Az idegentest-érzés arra utal, hogy megsérült a szaruhártya. Orvoshoz kell menni, akár szemészeti ügyeletre.
2014. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kell mert ma már sokkal jobban van.
2014. febr. 2. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!