Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért törik el állandóan a...

Miért törik el állandóan a kontaktlencsém?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az utóbbi 2 hónapban folyamatosan eltörik a bal kontaktlencsém.

Az ofotértbe az első alkalommal még kicserélték,de azt mondták hogy egy évben csak egy reklamációt fogadnak el. (?)

Most újra így jártam. A bal kontaktlencsém ismét eltört. Ezt úgy képzeljétek el,hogy ahogy van a kör, egy kis rész hiányzik mindig belőle.

Mint mondtam,a napokban ismét eltört, pontosabban letört belőle egy darab. Visszamentem az Ofotértba, s azt mondták, hogy kicserélik, de ez az utolsó alkalom.. tegnap kibontottam egy új lencsét, viszont ma amikor reggel már raktam be (a második napon),megint azt látom, hogy egy kis darab le van törve belőle..

A darabjait sosem találom meg.

Mit tudok tenni??


18/F



2014. febr. 4. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy egy évben csak egy reklamációt fogadnak el? :-D

Menj másik optikushoz és vegyél más márkát.

2014. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Milyen márkájú a lencse?

Az Ofotértban már nekem is volt garanciális problémám...

2014. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen régebben, sajnos akkor a márka nem túl jó, cseréld le ahogy tudod.
2014. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

iWear Dr.Supreme lencsét használok, nagyon vékony,valószínűleg ez lehet a gond.

Régebben vastagabbat használtam, de kötőhártya gyulladásom volt, egy ideig nem is használhattam lencsét.

Ma újra bemegyek, s reklamálni fogok.

2014. febr. 4. 09:30
 5/8 anonim válasza:
Úgy emlékszem, nekem is ez márka volt, amivel probléma volt!
2014. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok ember van aki nem jól veszi ki a tokból ezért gyakran leszakad egy rész a lencséből. Erre nem árt figyelni. Pl ne húzd végig a tok szélén a lencsét mikor kiveszed. Figyelj hogy a körmöd se érjen hozzá.
2014. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 András25 válasza:

A vékony lencse nem baj, csak óvatosan kell vele bánni. Figyelj, hogy mindig legyen elég folyadék a tokban, mert ha a tok szélére tapad a lencse, akkor rászáradhat egy darab és amikor kiveszed, simán leszakad. Ez nem feltétlen a lencse hibája.

Egy barátomnak volt iWear Dr.Supreme lencséje és valahol a neten kiderítette, hogy ez egy átcsomagolt lencse. Valami Frequency XC-nek felel meg (megkerestem neked az emailjét). A lencse gyártója, anyaga és adatai alapján talált rá az "eredetire" a neten és kb. fele annyiért veszi.

2014. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Vision Express-t tudom ajánlani, anyumnak is az Ofotértnél van, neki is eltört :D nekem régebb óta van, soha nem tört el
2020. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!