Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tudnátok ajánlani üzletet,...

Tudnátok ajánlani üzletet, ahol szemüveget vehetnék?

Figyelt kérdés

Itt öö..


[link]


[link]


[link]


[link]



Szóval ilyesmi keretre gondoltam vagy legalábbis ehhez hasonlóra ha végképp nincs ilyen akkor a fekete SZTK megoldás, csak azért kérdem mert miskolci vagyok de Pesten tanulok szóval BP üzletek is jöhetnek, fontos lenne, hogy jó legyen esetleg vízlepergetős,tapadásmentes lencsékkel az egészre 60000 forintot is kiadnék, max. 80k de ott már lehet ink. törölgetek.



2014. febr. 9. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem amerre jársz, menj be , nézz körül, és ahol olyan keretet találsz, ami tetszik, akkor ott csináltasd meg. Hacsak nem márkás szemüvegkeretről van szó, akkor a keret úgy max. 15-20 ezer forint. A lencse, a nem vékonyított, de rétegekkel ellátott, az is ugyan ennyi (általában). Ilyen kereteket árulnak, de ezeket az idősebb férfiaknak, és azok nem olyan drágák.
2014. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!