Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Myopia javítás?

DeeJay Arnee kérdése:

Myopia javítás?

Figyelt kérdés
A rövidlátás semmifélefajta módon nem lehet javítani?16 éves vagyok,2 éve van szemüvegem,de egyre csak romlik és romlik a szemem.Meg van egy olyan érzésem,mintha a szemem erőlködne,vagy nem tudom,hogy magyarázzam.Ez általában neonfényél van,mintha az izmok a szemnél húznák,vagy nem tudom elmagyarázni,lényeg aki rövidlátó az érti.. de a kérdés még mindig az,hogy lencsén kívül semmivel sem korrigálható?

2014. febr. 10. 16:38
 1/2 anonim válasza:

Lézeres szemműtéttel!

[link]

[link]

[link]

stb.

2014. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács! Használd mindig az eszed, ha valamilyen problémával találkozol. Különösen, ha az egészségedröl van szó. Nyilván, ha fáj valamid vagy folyamatosan romlik, akkor azt jelenti, hogy ahogyan eddig csináltad nem jó. A lámpafény rontja a szemet föleg a neon, a monitor szintén. Tehát természetes fénynél van csak esély, hogy ne romoljon tovább a szem. Odakint kell lenni minél többet, távolra nézni, próbálni látni mindent. Persze szemüveg nélkül, mert az nem fogja kijavítani.
2015. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!