Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a szememben? Többi lent.

Sanziii kérdése:

Mi lehet a szememben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja vettem észre, ahogy a munka előtt cigiztem, a hóra nézve, valami "feketeség" van a szemembe, arra "úszkál" amerre nézek, nem a szememen van , hiába töröltem vagy bármi, tükörbe se látom , a szemembe van. amerre forgatom a szemem arra mozog. Egy fekete folt. ötlet? Köszönöm előre is.

2014. febr. 17. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A szem látóidegei a szemen belül is látják, ami eléjük kerül. Ezt mostmár mindíg látni fogod, ahogy uszkál. Majd megszokod...
2014. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű semmi komoly? Mert csak március 3.-ra kaptam időpontot a szemészeten.Köszi a választ!
2014. febr. 17. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet valamifele eloskodo a szemedben. Az biztos h nem termeszetes. De majd ott megmondjak.
2014. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első válaszolónak igaza van! Én kisgyerek korom óta látok hasonló sötétszürke/feketés pettyet! Ne aggódj! :) De ha van beutalód, menj el, ugyanezt fogják mondani.
2014. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2014. febr. 18. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!