Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tudom otthon ellenőrizn...

Hogyan tudom otthon ellenőrizni, hogy rendben van-e a szemem?

Figyelt kérdés

Nagyon bele vagyok mászva a monitorba, pedig elvileg látom normál messzeségből is a betűket, csak belemászva mégis jobb. Bizonyos távolságra viszont már homályosabban látok, csak nem tudom, hogy mi az a távolság, ahonnan már természetes, hogy az ember nem tud elolvasni egy szöveget.

Néha úgy érzem rosszul látok, néha pedig, hogy minden rendben van.


2009. dec. 9. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérj egy beutalót a szemészetre, ott megmondják!
2009. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De épp ezért kérdeztem, hogy otthon hogy tudom megállapítani? Mivel csak akkor szándékozom orvoshoz menni, ha több az arra utaló jel, hogy nem jó szemem....
2009. dec. 9. 19:14
 3/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem is kerj egy beutalot a szemeszetre, mert semmibe sem kerul es legalabb valaszt kapsz a kerdesedre. Ha mar egyszer felmerult benned a kerdes, hogy hoppa, mintha rosszabb lenne a latasom a kelletenel, az mar jelentheti azt, hogy erdemes elmenni egy szemeszeti vizsgalatra, ahol bizonysagot szerezhetsz a megerzeseidrol. Szoval menjel csak el. Udv.
2009. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én találtam egy maszek társaságot: [link]


Aztán ők jó pénzért mindent megcsinálnak neked...

2009. dec. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. dec. 13. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
és ez alapján jó a szemed?
2009. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez alapján elég tökéletes, igen.
2009. dec. 19. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!