Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szellemképes látást lehet...

A szellemképes látást lehet valahogy kezelni?

Figyelt kérdés

Helo

14/F vagyok és szellemképs látásom van (orvos mondta)

Csak két szemnél jelentkezik (szerencsére) pl. ha a szememim elé teszem az ujjam akkor ha az ujamat nézem a távolban lévő dolgokból látok kettőt ha viszont a távolba nézek az ujjamból, nem tudom mióta de már 4 éve biztos megvan, de igazából tudok mellette élni rendesen de azért zavaró, ja és ha valami 20-30m nél messzebb van akkor nincs belőle kettő

Ezt lehet kezelni?

Mert olvastam olyasmit hogy ez a szemben lévő izmok miatt van



2014. febr. 17. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kancsalság, akkor lehet műteni, vagy kaphatsz szemüveget. Kérdezz rá!
2014. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De már szerintem születésem óta megvan, akkor ezt ugye nem valami tumor okozza amibe bele is halhatok?

Mert igazából rájöttem hogy ha kettőt látok akkor az egyik kép a jobb másik a bal szemem műve és a valódi a kettő között van

Akkor ez szemizmaim vagy az idegeim vagy agyam vagy mi miatt van?

2014. febr. 18. 22:47
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen van, de eddig azt hittem, hogy minden ember így van vel...
2014. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem hogy minden embernek ilyen de ha legtöbb ember közel teszik a szeméhez az ujját akkor ők is így látnak azt hiszem de én én szesszebbre is így látok csak minél messzebb van vqlami annál kevésbé van távol egymástól a két kép
2014. febr. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!