Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mik a tapasztalatotok a...

Mik a tapasztalatotok a Kontaktlencsékről?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ti milyen Kontaktlencsét használtok? Mennyiért veszitek és melyik boltban?

Én már használtam lencsét 3 fajtát, elsőre nem emlékszem pedig az jó volt nagyon, második is jó volt, de abban sem vagyok biztos (rég volt) Most nyáron viszont ofotérnek volt az a lencse próbája és ott valamiféle I-Wear lencsét kaptam 3 hónapra, hát borzalmas volt! folyton behomályosított, fájt a szemem, kiszáradt, zavart fú hát rossz volt nagyon (műkönny, sem segített) (de legalább ingyen volt)

Szeretnék most nyárra venni újat, gondoltam, h netről rendelek, de félek, h mi van ha az sem lesz jó, s olyas tapasztalataim lesznek mint ennél az I-Wear.nál.

Mindenképpen nappalis szeretnék és havi legyen és ne legyen olyan horror ára...

Nektek melyik vált be? Mik a tapasztalataitok? :)

22/L Bp.


2014. febr. 27. 20:16
 1/2 anonim válasza:
Biofinity napi 12-14 óra után is kényelmes, az egyik legjobb minőségű kontaktlencse. Fél éves adag e-optikáról rendelve mindennel együtt 18.760 Ft, azaz a sztenderd negyed éves 9400 Ft + szállítás, de az félévesnél úgyis ingyenes. Az I-Wear nem tudom, milyen, de aki ezt használja az eddig mindig meg volt elégedve vele.
2014. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Acuvue Oasys-t használok, mert ez extra érzékeny szemre is jó, de ez két hetes lencse. A legjobb, legkényelmesebb fajta. Haviból a Biofinity hasonló, bár nekem már az sem volt kényelmes, ezért maradtam az Acuvue-nél. Mellesleg ezt is 1 hónapig hordom. Neten szoktam rendelni, ahol épp olcsóbb, vagy akciós vagy épp ingyen szállítás van. [link] a kedvenc webshop. I-weart én is próbáltam, alapból kiesett a szememből, nem maradt rajta, szóval ritka rossz fajta, gondolom vastag az anyaga, nem elég nedves, stb.
2014. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!