Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hegesztő műhelyben dolgozó "...

Hegesztő műhelyben dolgozó " ívfény " be nézett. Milyen házi alternatív megoldáshoz, szoktak nyúlni, a nyerskrumplin kívül?

Figyelt kérdés

( nem Ő hegesztett, egyéb körülmények védőszemüveg firtatása nem segít. ha hegeszt, természetesen van rajta )

Biztosan vannak mentő ötletek, egyéb alternatív borogatások, a nyers reszelt krumplin kívül?

Ha nem használ, akkor megy el csak orvoshoz. ( mert mégiscsak valami bement a szembe ami pl reggelre a könnyháztatás nem pucolt ki. volt már ilyen, reggelre kijött akkor )

www.optomed.hu/index.php?mp=8szaruh

Ezen az oldalon az ívfénynél amit ír, olvastam elsőként.

Biztosan van olyan házi szer, ami elsősegélynyújtásként bedobható. ( persze hogy csak a szepcseppeket ajánlja, nem alternatv gyógymódot )

Szúrt a szeme éjjel. Krumpli helyett sima vizes pzs tett a szemére, hogy az égető érzést csökkentse.

( kötőhártya gyulladásomat edénybe fogott saját vizeletemmel kezeltem pár nap alatt elmúlt. Ne fújólj. Fúj gusztustalan. Sok másra is jó a sajátod )

Várom az ötletet. ( biztosan érdekelné mást is, ha találtam volna választ, nem írom ki ide a kérdést )



#műkönny #szemcsepp #ívfény #erős szúró #égető érzés a szemben #nyers reszelt krumpli #egyéb alternatív gyógymód #gyógyteás vatta a szemre
2014. márc. 12. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ívfénytől begyullad a szemem, akkor nekem olyan érzés mintha homokkal szórták volna tele.

A nyers krumplit én reszelve tanultam használni gézbe csavarva, hogy csak a leve borogasson.

Mostanában ha tudom, hogy gond lesz a hegesztésből, akkor utána és főként lefekvéskor Septosyl kenőcsöt használok, mert nekem ez vált be.


Esetleg ez:

[link]

2014. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre antibiotikumos szemcseppet ír fel az orvos.
2014. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Szóval a nyers krumpli... ;)

Szemcseppel kicsit az is a baj, naon drága. És volt olyan szerencsére, hogy évekig nem kellett. Lejárt a szav idő, kidobott lovetta.

Azt a krémet megnézem mennyiért vesztegetik, és meddig van szavidő...

2014. márc. 12. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!