Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csütörtökön kaptam meg életem...

Csütörtökön kaptam meg életem első kontaktlencséjét és szörnyű élmény volt. Meg merjem próbálni betenni itthon? Most ilyen 1 hetes "próbaidőn" vagyok. Másodszorra is ugyan olyan rossz lesz mint először? Mi van ha nem tudom kivenni? 16/L

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan "kaptad"?


Mert normál esetben az optikusnál kell elöször megtanulni betenni, kivenni, illetve ott tesztelik, hogy egyáltalán birja-e a szemed a kontaktlencsét.


Ha ezt elmulasztottad és csak úgy szereztél valahonnan, akkor ne csodálkozz, hogy problémád van vele.


Ha így van, akkor keress meg egy optikust és tanult meg töle a szükséges módszert. Ugyanis ha rosszul csinálod, akkor nemcsak kellemetlen a dolog, hanem a szemednek is nagy bajt tudsz okozni.

2014. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze hogy optikában kaptam..de attól hogy ott egyszer sikerült nem biztos hogy most is fog.
2014. márc. 15. 08:32
 3/3 anonim válasza:

Én elég nehéz eset voltam. 1 óráig tartott betenni a kontaktlencséket, vagyis csak az egyik volt 1 óra...

Rengetek türelem kellett hozzá az elején de már 2 éve megvan és szeretem használni.

Ha valami kérdésed van akkor nyugodtan írj nekem.

2014. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!