Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet ez súlyos szembetegség?

Lehet ez súlyos szembetegség?

Figyelt kérdés
Két napja, belázasodtam, és bal oldali tüszős mandulagyulladásom lett itthon maradtam. Egy napra rá, reggel amikor felkeltem, észrevettem, hogy egy kis lilás folt van látásomban (mindkét szememben), aztán néztem a tv-t azt is észrevettem, hogy ha ránézek egy betűre, a látásomban ez elszürkül, gépezni se volt kedvem meg erőm sem, most van egy kicsi, szóval ez mitől lehet? A lázzal eggyütt járhat?? Régen is volt már ilyen de ilyen nagy folt még sose csak kisebb.. Orvosnak nem mondtam azt hittem elmülik.. De lehet esetleg ez egy fertőzés?? Kissé piros is a szemem alja. Jaa és még egy dolog: a bal szememen hátsókérgi szürkehályíogom van, de ez a folt dolog nem hiszem hogy hályog. Szóval már nem értem hogy mi lehet ez a dolog.. Kérek mindenkit hogy segítsen! Akkor is írjatok ha nem értitek amit leírtam, akkor segítek. Előre is köszönöm! :(
2009. dec. 17. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet vérnyomásprobléma, de a fertőzéstől a szervezetbe kerülő toxinok is okozhatják. De mihamarabb menj el dokihoz, de addig is lapacho teát (gyógynövényboltban kapható, meg néha a tescoban is, a Naturland gyártja) igyál napi 2-3 főzetet!
2009. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!! Ki fogom próbálni, de 12 éves vagyok nem tudom hogy ilyen kis korbasn lehet-e ez vérnyomás probléma?
2009. dec. 17. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!