Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Játszottam ma a cicámmal és...

Játszottam ma a cicámmal és véletlenül belekapott a szemembe, szerintetek elmúlik majd magától, vagy orvoshoz kellene menni?

Figyelt kérdés
Kicsit látszik egy pont, ahol belekapott, és be van alul vérezve egy kicsit. Ha nagyon összeszorítom a szemem/vagy megnyomom akkor fáj, de egyébként nem. Szeirntetek ez elmúlis magától? Csak azért váj még most mert megsértette egy kicsit, vagy vmi komolyabb? 17/L
2009. dec. 19. 18:22
 1/9 anonim válasza:

Jobb az elővigyázatosság!

Nézesd meg egy orvossal.

2009. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Fúúú,nekem csinált volna ilyet,kitekertem volna mint egy felmosórongyot!!
2009. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ebből is látszik, h nem szereted a cicákat. Most erre nem tudok mit írni, a te bajod! Lehet, h megnézetem orvossal:S
2009. dec. 19. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egyik osztálytársam szemceruzával karcolta meg a szemét. Kb két hétig hatalmas bevérzés volt a szemén, de simán elmúlt. Menj el szerintem orvoshoz, de nem hiszem, h különösebben aggódnod kell miatta. De mindenféleképpen nézesd meg!!
2009. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben:)
2009. dec. 19. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el amilyen hamar csak lehet. Akármilyen fertőzést elkaphattál a cica karmáról. Még a végén megvakulsz. Minimum egy tetanuszt kéne kapnod majd a dokitól.

Vigyázz magadra! Drukkolok, hogy ne legyen semmi bajod!

2009. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az orvos valszeg semmit nemfog neked erre mondani. én egyszer egy tüskés fába futottam bele szemestül. kb 5 mp-ig nemláttam az egyik szememre. aztán visszatért a látás, és nekemis ugyanolyan kis piros pötty maradt ott, de 2 nap múlva már ottsemvolt.
2009. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Én is attól félek, h az orvos nem mond semmit csak hazaküld. Szerintem ha holnap is ugyanilyen lesz, és nem javul akkor mindenféleképp elmegyek orvowshoz. Köszi a bíztatást:)
2009. dec. 19. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
MENJ EL! MENJ EL! A SZEMÉSZHEZ! A SZEMÉZHEZ! meg akarsz vakulni? Akkor ne menj el!!
2009. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!