Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kezdődő szürkehályogtól...

Kezdődő szürkehályogtól fájhat nagyon az ember feje?

Figyelt kérdés
A homloka egészen pontosan, elviselhetetlenül, még ébredéskor is?

2014. ápr. 7. 15:08
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, és már eleve voltak bajok a szemével
2014. ápr. 7. 15:08
 2/9 A kérdező kommentje:
de meglett állapítva, hogy kezdődő szürkehályoga van
2014. ápr. 7. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem zoldhanyogra gondoltal veletlenul? Mert az fejfajast okoz.
2014. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, szürke. De nagyon rosszul lát egy ideje, homályosan, ez korábban nem így volt. Amúgy is rossz volt a szeme jó ideje. A homloka alsó része, a szeme is, a szeme körül is fáj.
2014. ápr. 7. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ettől nem szokott fájni. Míg nem műtik meg addig rosszul is fog látni.
2014. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szemüvege sem jó. Én erre gyanakszom. Tehát hogy nem közvetlenül attól fáj, de ugye, ha túl van erőltetve a szem, és ő azt mondja, hogy rosszul lát, homályosan. Megállíptották ezt a kezdődő szürke hályogot, de azt mondták, hogy még túl korai műteni. Amúgy is voltak problémái a szemével. Valami más is volt mostanában a vizsgálatok során, ami kiderült, idegsorvadás, vagy nem tudom, mi
2014. ápr. 7. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a szemüvege mivel nem jó, attól fáj a feje. Érdemes lenne megvizsgáltatni, mert akkor kiderül, hogy a szürke-hályogja befolyásolja-e a látását. Lehet, hogy utóbb úgy tűnt, még ráér a műtét, de azóta ez az állapot változhatott is. Mindenképp érdemes vizsgálatra mennie, és addig is jó fény mellett olvasni (nappal a parkban, erkélyen, ablak mellett), mert a szobában nincs elég fény, és ilyenkor rosszabbul láthat.
2014. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kös za tanácsokat, én is azt szoktam neki mondani, hogy semmi olyat ne csináljon, ami a szemet erőlteti. Az is fájni szokott neki, és borogatja. Az a baj, hogy hosszú idő múéva kell visszamenni, mert azt mondták, így még nem lehet műteni. De amúgy is rossz a szeme, ahogy írtam.

Néha nagyon fáj, máskor nem, ha pihenteti

2014. ápr. 8. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Műtét minél hamarabb.
2014. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!