Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kecskeméten van lézeres...

Kecskeméten van lézeres szemműtét? Megéri csináltatni most? Vagy megy lejjebb az ára szerintetek?

Figyelt kérdés
vagy csak bp-n lehet? most egy akcióban 250E ft a 2 szemre a műtét. sztetek megérné? amúgy 280ft körül van,lehet h fog csökkeni az ára?

2014. ápr. 8. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
dehogy éri meg,semmi garancia sincs,hogy tökéletes lesz a szemed,épp az ellenkezője a gyakori,hogy jól elkenik,és még rosszabb mint volt.az emberi szem egy nagyon kényes,és érzékeny szerv.Aki fiatal,annak főleg nem ajánlott...mert fejlődsz sok minden változhat,persze ezzel nem fogják kezdeni.mert akkor ki csenget ki több százast egy ilyenre?Szemüvegre nem költesz 20évre annyit...ráadásul a szemüveg nem szégyen!ha meg zavar,vedd le ahol nem muszáj vagy hordani,és kész nicns belőle probléma.
2014. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. ápr. 8. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A közelben lakok és ha végre összegyűlik a pénz és alkalmas vagyok rá, meg fogom műttetni a szemem, de nem Kecskeméten. Még ha lenne is itt ilyen műtét, a budapesti helyek jóval tapasztatlabbak, hozzáértőbbek és lehetne még folytatni sokáig. Mégis csak az ember szeme, inkább utazok egy csomót egy olyan helyre ahol a 30-40-50 ezredik sikeres kezelésen vannak túl, mint egy közelebb lévő helyen, ahol még mondjuk csak 1000 sikeres kezelés volt.

Olvastam sokat a témában és inkább pozítívabbak a tapsztalatok mint negatívak. Sokan írják, hogy szinte borzalmas az első néhány nap, de folyamatosan jobb lesz. Rengeteg előnye van a szemüveg/kontaktlencse nélküli életnek. Sok év távlatából is azt írják, teljesen megérte és akár újra megműttetnék a szemüket. Én kontaktlencsét használok, ez 20 évre már milliós összegre is rúghat akár, míg a szemmütét egy csak egy "párszázas", aztán nem kell többet kontaktlencsére meg szemüvegre költeni.

280E (280ft-ból (te írtad! :D) meg még jól sem lehet lakni) nem elég csak szinte magára műtétre. Kell egy csomó szemcsepp meg ilyesmi, azoknak is ára van. Hasonlítani lehetne akár az autóvásárláshoz. Van 400E Ft-od, veszel egy autót ennyiért, aztám már nincs pénz átiratásra, eredetesiségvizsgára meg egy csomó egyéb fizetnivalóra, de akkor még nem nézetted át, hogy mit kell cserélni/javítani rajta. Nem tudom mennyivel, de valamivel több kell, hogy az utazás, szemcseppek és egyebek költségét fedezni tudd.

Azon a helyen ahol tervezem a műtétét, van mód ingyenes alkalmassági vizsgálatra. Még a pénz közel sincs meg, de a vizsgálatra valamikor a nyáron időt akarok szakítani. Olvastam én ilyet is, hogy 10 emberből 4-5 alkalmas csak, és ha éppen nem volnék az, rossz lesz rádöbbenni mikor már nem a pénz, hanem az alkalmasság választ el a műtéttől.

Egyébként szerintem nem fog lentebb menni az ára, a felfelé mozduláshoz azonban minden esély megvan, de előre ezt sosem lehet tudni.

Az első válaszadó valószínűleg soha nem volt még szemüveges.

2014. ápr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!