Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi baja lehet a szememnek?...

Mi baja lehet a szememnek? Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja tapasztaltam először, hogy a jobb szemmel kis pötty szerű valamit látok, a ballal pedig egy hajszálat(legalábbis olyasmi ez a valami)... Amerre nézek, arra úsznak. Olvasásnál zavaró, de gépezésnél nem nagyon látom. Nappali fénynél látom állandóan, de meg szoktam feledkezni róluk. De nem fáj, meg nem is látok homályosan, de mégis zavaróak sokszor.
2014. ápr. 13. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
fekete pötty nekem is szokott lenni fogalmam sincs h mitöl lehet de úgy vagyok vele h ha nem fáj nem foglalkozok vele
2014. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azért elmegyek orvoshoz a biztonság kedvéért, hogy megnyugodjak. Nem fáj, de hátha tudják, hogy mitől van.
2014. ápr. 13. 21:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, van e valakinek még ilyensmi problémája.
2014. ápr. 13. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek 90 % ának van ilyen problémája. Nem betegség. Nem is kezd vele az orvos semmit. A baj akkor van, ha a meglevő 1-2 db uszkálóhoz váratlanul sok másik uszkáló társul Ez már betegség, és szemészhez kell vele menni.
2014. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen most olvasgatok utána, hogy elvileg addig nincs baj, míg nem kezd el szaporodni, mert az már betegségre utalhatna.
2014. ápr. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!