Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet a szemet gyógyítani...

Lehet a szemet gyógyítani valamivel?

Figyelt kérdés

2 évig folyamatosan a gép előtt kellett ülnöm otthon is és a suliban is. Nagyon jó volt a szemem, de már csak közelre látok jól, messzire már elég rosszul... Emellett eléggé szárad is, és ég.


Bármiféle megoldás érdekelne, amit tényleg tesztelt is valaki, és rövid időn belül nagy hatást ért el!

Műtét nem érdekel.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 14. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak szem tréningek googlen keress rá
2014. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is a legfontosabb,ha sokszor van begyulladva a szemed,tehát piros,könnyezik,esetleg csipás reggel akkor azonnal nyomás a szemorvoshoz! Nem viccelek! Nekem a látásom ment rá erre az egészre! A vizsgálat nem fáj!


Ha csak száraz és ég a szemed,de nincsenek a fentiek akkor elmész a gyógyszertárba és veszel műkönnyet! DE NEM A Visine-t amit a tévében reklámoznak!Van sokféle,sajnos lehet elsőre nem azt fogod venni ami a legjobb neked,de lehet,hogy igen,mindenesetre ártani egyik sem fog! Csak esetleg nem lesz annyira hatásos!Én sokáig a Tears naturale-t használtam de azóta már vannak jobbak is!Most a Systane nevezetűm van! Ez nem gyógyszer csak nedvesíti a szemet tehát annyiszor csepegtetsz bele ahányszor akarsz vagy érzed,hogy ég a szemed!

A you tube-on megtalálod a látásjavító szemmasszázs,szemtorna videókat,nagyon jó a hatásuk,de tényleg!

A monitort is állíthatod a szemednek megfelelő fényerősségűre,de fogadd meg a tanácsomat és ne gépezz sokat! Tarts szüneteket mert idősebb korodra nagyon megkeserítheti az életedet a gyenge látás!

Reméálem segítettem!

2014. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keree rá a googlival a "szemszárazság"-ra. Számtalan tanácsot találsz. Mindenekelőtt azért szemorvosnak is meg kellene mutatni, mert lehet van valamilyen egyéb mód is amivel ez megszüntethető ( könnycsatorna átmosása, stb)
2014. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezt a systanét meg is rendeltem már :)
2014. máj. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!