Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen kontaktlencsét tudnátok...

Milyen kontaktlencsét tudnátok javasolni amitől nem lesz diszkomfort érzetem ha szárazabb környezetben tartózkodom?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Vision Expressben kapható supreme eyeware-t használom. Görbület 8,6 és átmérője 14mm. Szilikon-hidrogél lencse ha jól tudom. Hasonló paraméterekre lenne szükségem.

2014. jún. 24. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kitapasztalni. Amkor én voltam kontaktlencsés, akkor egy bizonyos Avucue nagyon magas színvonalú, magas nedvességtartalmú lencsének számított. Na, én kipróbáltam, és még soha nem volt olyan kényelmetlen lencsém, de másnak biztosan kényelmes volt. Azért ha a sokadik lencse nem használ, akkor sajnos meg kell vizsgálni azt a lehetőséget is, hogy lehet, hogy a szemed nem bírja. Ebben az esetben abba kéne hagyni (nekem is ez lett a vége, azóta is, sok éve, küzdök a szemszárazsággal)
2014. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hm én is ezt használom(ugyanúgy visionba járok) , elvileg ez a legújabb tÍusok, de nekem az ez előtti jobban bejött csak nem emlékszem a nevére sajnos...
2014. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pure Vision 2HD
2014. jún. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet!
2014. júl. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!