Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi tegyek? (többi lent)

Mi tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__5748..

először lécci olvassátok el a linket. Mondtam anyunak de ő azt mondta h nem akarja h szemüveges legyek mert, azt mondják h ,, nézd milyen csini divatos szemüvegem van,, meg h ,, szeretném ha leszoknál az én olvasószemüvegemről,, ezt nem értettem de csak 1x 2x felpróbáltam az ő kicsi D-s szemüvegét. Kissé sokat ülök gép előtt de el kell intézni a dolgaimat(e-mail, stb.....)

Mit tegyek??? Sokszor fáj a fejem meg minden....



2014. jún. 25. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?És minek próbálgatod más emberek szemüvegét?Nem csoda hogy romlik a szemed.
2014. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1x 2x az ANYUKÁM nagyon kicsi Dioptriás olvasószemüvegét próbáltam fel. egyébként meg ha olvastad volna a linket 11/L
2014. jún. 25. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:

el kéne menned szemészhez. meg tornáztasd, szemjógázz. (keress rá neten)

nem hiszem, hogy felesnél több dioptriád lenne, azt meg még simán lehet, hogy helyre lehet hozni.

amúgy ehhez semmi köze annak, hogy felpróbáltad párszor anyukád olvasószemüvegét.

2014. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jún. 30. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!