Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemüvegemről lepattog a...

A szemüvegemről lepattog a festék, milyen festékekkel lehet ezeket javítani?

Figyelt kérdés
Egy ideje szemüveges vagyok, és fémkeretes szemüvegem lett. A fekete szemüvegkereten azonban később vettük észre, hogy lepattog róla a festék. Nem nagy része hiányos, de engem kicsit zavar. Ezeket a kis hibákat milyen festékkel tudom otthon is kijavítani?

2014. júl. 2. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet javítani, pontosabban lehetne művészi igényességgel javítani, csak sehol nem éri meg még a mai keretárak mellett sem. Ami megéri: picit többet költeni keretre, inkább a majdnem legolcsóbbat beszerezni legközelebb. Ugyanebben a cipőben voltam, most (igaz, Romániában, jóval olcsóbban) sokkal jobb kerettel jutalmaztam az én szemem fényét... :)
2014. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor az a gáz, a hogy 40.000 Ft-s szemüvegkeret ilyen rossz minőségű?

Mert direkt azért választottam márkásat, hogy talán azok jobb minőségűek.

2014. júl. 2. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a lila szemüvegkeretemhez találtam ugyanolyan színű körömlakkot, nem lehetett észre venni, hogy festve van. De nem tudom, hogy létezik-e fekete körömlakk. De gyakorlatilag bármilyen vízben nem oldódó festék jó lehet. Még mindig jobb kísérletezni egy kicsit, mintsem kidobni. Vagy maradék fémre való festékkel. (Mert az ilyet csak nagy kiszerelésben árusítják. De ez lenne a legjobb)
2015. ápr. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Tegnap már egy kicsit álmos voltam, szóval persze hogy van fekete körömlakk. :)
2015. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!