Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csinaljak a szememmel...

Mit csinaljak a szememmel reggelig?

Figyelt kérdés
Este mentem volna el itthonrol es mikor sminkeltem megszurtam a szeem fogpiszkaloval (azzal akartam.szetszedni a szempillaim) konnyeztem, aztan elmult, utana homalyosan lattam, de nem fajt, most mar megint iszinyatosan faj, ha becsukom meg jobban de akkor mar annyira, zogy egy fel percnel tovabb nem is tudnam csukva tartani. Termeszetesen reggel doki, de addig mit csinaljak, hogy elviselheto legyen?
2014. júl. 18. 03:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Alvás ... utána reggel doki !!!
2014. júl. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ügyeletre mentem vele.

Megsértetted a hámréteget. Nekem másfél év után is szokott fájni. De klinikai baja nincsen.

Próbálj beszedni különböző fájdalomcsillapítókat!

2014. júl. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem még nem volt ilyen, de ha a kontaktlencse vagy vmi felsérti belül a szemem, akkor kamillaforrázattal szoktam óvatosan áttörölgetni, az segíteni szokott. Nem tudom, ilyennél segít-e neked, de egy próbát megér, ha van kamillád otthon
2014. júl. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Reggel 6kor sikerült valahogy elaludnom, most már jól látok nem is fáj szóval remélem nem lesz gond:)
2014. júl. 18. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!