Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért mozog / tikkel így a...

Miért mozog / tikkel így a szemem?

Figyelt kérdés

régebben is volt ilyen néha-néha, most viszont pár hete elég sokszor előjön... idegileg sok minden ért, stresszes vagyok, kimerült, lehet hogy ez? vagy valami más lehet? romlott a szemem esetleg?

tikkel, mozog, de mindig csak a bal oldali.. megnéztem olyankor a tükörbe, és mozog az egész szemem, szempillám balra.. fura... és kellemetlen érzés is...

mitől van az ilyesmi általába? köszi szépen előre is a válaszokat, tanácsokat...

31/N


2014. júl. 31. 10:02
 1/1 anonim válasza:

Ha ugyanaz mint nekem, akkor csak fáradt a szemed. Aludj vagy csak pihentesd 15-20 percig és elmúlik. Nekem a számitógépezéstől, filmezéstől, olvasástól szokott. Ha ez sem segit, akkor irány a szemorvos :) inkább előbb mint későn menj! :)

19/F

2014. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!