Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fényre sötétedő szemüveglencse?

Fényre sötétedő szemüveglencse?

Figyelt kérdés
Most készülök venni egy ilyet de kicsit félek tőle még sose volt ilyenem. Arra lennék kiváncsi hogy mi a vélemyényetek rola? Szeretitek e? Fiatalos vagy inkább az öregebbek hordanak ilyet? Kort is irjatok kérlek. A válaszokat előre is meg köszönöm! :)

#szemüveg #szemüveglencse #Fényre sötétedő szemüveg lencse
2014. aug. 4. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, de ha nem muszáj, akkor nem ezt viselem. Alapból kontaktlencse+napszemüveg. Az enyém már 4.5 éves, lehet, vannak ennél modernebbek is. Alapból is picikét sötétebb a lencse színe, mint a normál. És elég lassan reagál, ha pl bemegyek egy üzletbe, vagy liftbe szállok, eltelik kb 2 perc, mire újra kivilágosodik.

Ezen kívül vezetéshez alkalmatlan, mivel uv-re sötétedik, és az autóban az ablaküveg uv szűrős.

Fiatalos vagy öreges, ez a kérdés nem helytálló szerintem.

2014. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem, de nagyon nem szerettem. Ha bizonyos szögben sütött a nap, szinte nem láttam semmit vele, mert ugye egy rendes napszemüveg azért szélesebb, mint egy sima szemüveg, ami fölött "besüt" a nap... Többektől hallottam, hogy ugyanezt tapasztalták. Én nem javaslom.
2014. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!