Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi baja lehet a szememnek? Kb...

Mi baja lehet a szememnek? Kb december 15-e körül viszketett a szemem és megdörzsöltem, utána elkezdett fájni a szemem alatti rész meg az alsó szemhéj.

Figyelt kérdés
másnap meg már vörös volt és kicsit felvolt duzzadva... utána lelapadt és nemvolt semmi baj. És most megint fáj.. ugyanannál a szememnél csak a felső szemhéj, pedig semmit sem csináltam.. de csak fáj, még nem is piros se semmi.. Szerintetek mi lehez? Ha nem javul menjek el szemdokihoz?
2010. jan. 17. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

szia:)

lehet, hogy szem árpa...de lehet más is...ha vki koszos kézzel vakarja meg aszemét, abból is kialakulhat vmilyn fertőzés, ha nem múlik, mindenképpen menj egy dokihoz, felír majd vmilyen szemcseppet vagy kenőcsöt és hamar meggyógyul:)

ne aggódj:)

2010. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

addigis borogatom valamivel hátha elmúlik a fájás.. decsak akkor fáj mikor pislogok.. xD

2010. jan. 17. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok.nekem is akkor fájt, mikor pislogtam, és elmentem szemorvoshoz, aki árpát állapított meg...jó, hát nem biztos, hogy 100%-ra neked is az van...csak azért írom, mert nekem is csak akkor fájt:)ha véletlen árpa, akkor se ijedt meg, ír rá szemcseppet és kenőcsöt, hamar elmúlik, csak jobb időben elkezdeni a kezelést:)
2010. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostmár látszik hogy tényleg árpa.. a szemem sarkában van egy kis pont, olyan mintha picike érett pattanás lenne, de nem az hanem árpa. igyekszem kezelni (:
2010. jan. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!