Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi köze van a jó látásnak az...

Mi köze van a jó látásnak az utolsó menstruációs időszakhoz?

Figyelt kérdés
Mi köze van a jó látásomnak egy szemészorvosnő ezt kérdezte.Az egész osztály előtt amikor a szememet nézték.Mikor jött meg utoljára a menstruációm?Ezen minden fiú és lány nevetett rajtam.Mert hirtelen nem tudtam megmondani.De nem értem mi köze van ehhez a rossz vagy a jó szemnek?

2014. szept. 4. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mondott semmit?

Egyébként nincs joga ilyet kérdezni mindenki előtt.

2014. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg vashiányra utaló tünetet látott, és amennyiben éppen akkor lett volna meg, vagy közvetlen elötte, akkor nem gond, egyébként viszont célszerü lenne kivizsgáltatni.


Ettöl függetlenül nem lett volna szabad mások elött kérdezni neki ilyet.

2014. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Épen csak a jó látásunkat vizsgálta.Nekem éppen könyezett a szemem,mert ilyet kérdezett és közben vizsgálta utána közölte hogy szerinte nekem szemüveg kell.Amiért a szemem könnyezésétől nem láttam az alsó számokat.
2014. szept. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!