Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Ti féltetek...

Szemüvegesek! Ti féltetek attól mielőtt megkaptátok a szemüvegeteket, hogy milyen lesz? Környezet mit szól hozzá, milyen érzés lesz? . Stb.

Figyelt kérdés
Meg kellene nézetni a szemem, de félek, hogy szemüveget kapok. :(
2010. jan. 21. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

pár évvel ezelőtt kipróbáltam a kontaktlencsét, és rájöttem, hogy nekem kifejezetten előnyös a szemüveg az arcformám miatt.

ja, és a tesóm folyamatosan irigykedett a szemüvegemre - ez a legjobb biztatás, muhaha :)))

2010. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ? Te mikor és hogy vetted észre, hogy nem jó a szemed? Hány éves vagy?
2010. jan. 21. 14:00
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az előbb véletlenül ? -et írtam...
2010. jan. 21. 14:00
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szemüveges vagyok. 16 éves kaptam, és azért csak ekkor, mert mindig attól féltem, hogy mit fognak mondani a többiek, de akkor amikor azért kaptam egyest mert nem láttam a feladatot a táblán, akkor nem foglalkoztam vele többet.


Egyébként nagyon sokfajta keret van és megtalálod a megfelelő keretet, ami tetszeni fog és észre se veszed, hogy viseled. Egyébként sokkal nagyobb gond lehet bvelőle ha nem viseled, mint az, hogy mit mondanak mások.

2010. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha sajnos probléma van a látásoddal, akkor előbb-utóbb az lesz a vége.Nekem is van szemüvegem, nem vagyok oda érte, de muszály hordanom, mert kinos volt, hogy nem ismertem meg az embereket az utcán. Próbáltam a kontaklencsét is, de sajna nekem nem vált be. Én mindig azt mondom, hogy jobb a kellemetlen dolgokon hamarabb túlesni. És manapság már annyi féle keret közül válogathatsz, egy szép szemüveg,olyan, mint egy ékszer.És ha nem szereted még mindig hordhatsz kontaklencsét.
2010. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Huhh. Hát én 16 éves koromig meg voltam győződve róla, hogy nekem SOHA nem lesz szemüvegem. Máson nem zavart, de magamon...elképzelni se tudtam volna.


Aztán elromlott a szemem. A lencse nem jött össze, így rákényszerültem a szemüvegre. Viszont meglepő módon gyorsan sikerült megbarátkozni vele. Olyan természetes lett az egész. Pláne azért, mert ha felveszem normálisan látok. Már nem zavar:)

2010. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy érzem, hogy látni jól látok csak aokat fáj a fejem, szemem mostanában...most van a fősulin vizsgaidőszak...és hát sokat kell olvasni tanulni...

Mindenképpen megnézetem a szemem hamarosan, de írjatok még!

2010. jan. 21. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:

első voltam. én már felnőtt vagyok, és 8. osztályba menet kellett a szemüveg.

én rögtön megszerettem, mert jól láttam vele. az elején még sokat romlott a szemem, volt, hogy mire elkészült a szemüveg, már nem volt jó a lencse (két hét alatt romlott). ez aztán huszas éveimre beállt.

egyébként kerek arcom van, és "intellektuális külsőt adó" szemüvegem - tényleg szeretem. jó benyomást keltek vele :))))


szemüveg nélkül olyan, mint amikor víz megy az ember szemébe, és homályos lesz. (én távolra nem látok.)

2010. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én altalanos 4.-es voltam amikor kaptam a szemüvegem. feltem, h mit szolnak, de eszre se vettek :) es nekem kimondottan jol all. olyan kis cuki titkarnös fejem van. ha esetleg megmutetnem magam akkor is hordanek nulldioptriast mert jol all

valassz vmi divatosat, bizti van olyan tipus amiben jol fogsz kinezni:)

2010. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Írjatok még! :)

2010. jan. 21. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!