Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az Ofotért akciójában 5Ft a...

Az Ofotért akciójában 5Ft a keret, ha vékonyított lencsét veszünk hozzá. Mennyi az ára egy olyan lencsének? Megéri? Békéscsabán van ez az akció?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly novemberbe vettem szemüveget az Ofotértnél,akkor a véknyított lencse 17000 ft-ba került.
2010. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy pár?
2010. jan. 22. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem 19990-ért van a legolcsóbb vékonyított lencse, de ezt ne vedd biztosra.

Én is most csináltattam, csak nekem a keret 35-be került, így nekem a lencséből jött le 10ezer.

Én 29990 Ft-os lencsét választottam hozzá, amin van kb. 8-féle réteg, és jobban vékonyított mint a 19 ezres.

Persze van drágábbért is lencse, ami még vékonyítottabb.

2010. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem nem feltétlen éri meg. Én az egész városban csak az Ofotértben találtam egyedül olyan keretet, ami viszonylag jól áll, nem azért mentem ide, mert volt ez az akció.

De ha nem olyan erős a szemüveged, akkor szerintem jó az 19 ezres lencse is, bár azon nem volt olyan sok védőréteg. De én a 3 dioptriás szememmel nem mertem bevállalni, érzékenyen érint a vastagabb lencse. :)

És tényleg vannak nagyon jó keretek 5-ért, csak hát nekem olyan furi fejem van. :D

2010. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és ezek az árak páronként értetendők.
2010. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1,75ös a szemem és kiscit unom a babrálást a lencsével, ezért akarok szemüveget, de csak vmi olcsóbbat, mert lencsével magabiztosabb vagyok.:D
2010. jan. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!