Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bausch&Lomb PureVision lencsét...

Bausch&Lomb PureVision lencsét hord valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Én már 2 és fél éve használom ReNu Multiplussal de már jó ideje észreveszem hogy ha berakom este és mikor reggel raknám be akkor teli van ilyen pacával (gondolom fehérjelerakódás vagy mi), ez a lencse vagy a folyadék hibája? Most fog elfogyni a folyadék gondolkodtam, hogy lecserélem (BioTrue-ra vagy OptiFree Replenish-re).

Azért is kérdezem mert elvileg ezzel a folyadékkal nem kéne "után-tisztítani" mert ez elbánik ezekkel amíg a folyadékban van..



2014. okt. 8. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
ReNuval kezdtem, optikus ajánlására, de ritka rossz folyadéknak tartom. Szerintem azzal van a gond. Az olcsó Rossmannosat használom most, sokkal jobb az is.
2014. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát így 2 év alatt én is rájöttem csak sose voltam igazán a tesztelgetős kedvemben de most már megelégeltem... de azért ilyen olcsó rossmanosat nem szeretnék venni, nem tudom hogy melyik legyen a három közül:


1. BioTrue

2. OptiFree RepleniSH

3. OptiFree Pure Moist

2014. okt. 8. 19:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet ezt inkább felrakom külön kérdésben.
2014. okt. 8. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
PureVision 2-es lencsém volt egy évig (azóta inkább szemüveget hordok) BioTrue folyadékkal és nem volt ilyen gondom úgyhogy szerintem válts folyadékot.
2014. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
PureVision 2? Nem is tudtam, meg nem is látok mást csak sima Pure Vision-t. ( [link] )
2014. okt. 8. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt pl. van 2-es (bár én nem a neten vettem hanem az optikusnál):


[link]

2014. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És tényleg, ez annyival jobb hogy nagobb az oxigén áteresztőképessége?

A lencsét én is optikusnál veszem, de ott nem hiszem hogy ilyet ajánlottak.

2014. okt. 8. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:

A felsrorolt folyadékok közül a legutolsó a legjobb hozzá, mertaz okoz a legkevésbé hámhiányz vagy "folyadék-allergiát". Ugyanis nem mindegy milyen folyadékot használunk hozzá, de a PeuseVision esetén sajnos a sajátmárka a legrosszabb választás. Küldök egy linket, amit lehet böngészni, de mivel amerikai, sok foladék nálunk nem kapható. Itt a legalacsonyabb %-os érték a legjobb választás:

[link]

2014. okt. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, elég jó oldalnak tűnik!

De itt most pontosan nincs Renu Multiplus csak más ReNu termék.. ez mennyiben más?

Meg ez kb mikori cikk és mennyire megbízható?

2014. okt. 11. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!