Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 1-2 hete problémáim vannak a...

1-2 hete problémáim vannak a szemkörnyékemmel. Kivörösödik, viszket, duzzadt, vakarásra pedig ez mind fokozódik. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete elég enyhén kezdődött, csak pár kisebb piros folttal a szemem alatt. Utána szépen el is múlt. Most újra kijött, reggelre mintha be is lenne dagadva az egész szemkörnyékem. Soha nem volt ilyen jellegű bajom. Évek óta használok naponta szempillagöndörítőt, ami fémből van. Fémérzékeny vagyok, már arra is gondoltam, valamiért kijött tőle az allergia. Bár csak pár perceket szokott érintkezni a bőrömmel. Valami tipp esetleg? Bőrgyógyászatra most nem tudok menni, egyrészt mert időpont nélkül elküldenek, másrészt a munkám most nem is engedi. Kérlek segítsetek.

2014. okt. 9. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a máj és a vastagbél problémára tippelek. Vizsgáltasd ki.
2014. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az is lehet, hogy allergiás vagy. Nálam is így kezdődött. Ráadásul felnőtt korban. Menj el a körzetihez és ő beutal valahova. Még az allergia is elfajulhat, ha nem kezelteted, állítólag strumát okozhat. Igazán súlyos, szervi betegségről nem is beszélve. Ne sajnáld rá az időt! Vegyél ki szabadságot, az minden dolgozónak jár.
2014. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!