Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Volt mar valakinek a szemeben...

Kis alma kérdése:

Volt mar valakinek a szemeben ciszta? Ha igen mi tortent vele?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek rosszindulatú daganat volt a szemében. Megműtötték, de arra a szemére nem lát, a daganat egyenlőre nem jelentkezett. Ez két éve volt
2014. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy a szemem sarkában, ami évekig nyugton volt, azután egyszercsak megnőtt borsószem nagyságúra, kiműtötték, utána mehettem haza.

Volt nagyon apró ciszta is, ami elmúlt szemcseppre.

Nem tudom neked milyen van.

2014. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat most meg kicsi a szemgolyom mellet van ,kiirtak szemcseppet de az eddig semmit nem csinalt vele :( gondolom fajt a mutet?
2014. okt. 15. 16:41
 4/5 anonim válasza:
Nekem most műtötték a szememet. Ciszta volt a bal szememen kb 7 éve. Most talàltunk egy jó orvost aki kivàgta a cisztàt a kötőhàrtyàmból, és összevarrta. A műtétet én speciel nagyon nem birtam, a műtőàgyról úgy àlltam fel, hogy majdnem elàjultam( de szerencsére megfogtàk két oldalról a karomat). Azt hittem erős vagyok, de most kiderült hogy nem..
2015. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maga a műtét nem fájt annyira, mert kaptam egy injekciót, de utána nagyon fájt a szemem, hiszen kivagdosták belőle a cisztát.
2015. nov. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!