Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét szeretnék hogy...

Kontaktlencsét szeretnék hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a szemüveg és elég erős 5D-ás mindkét szemem ésmég 1,5 cylinderes is. Főleg az zavar hogy bepárásodik amikor az iskolába vagyok, mert két épület között kell járkálni órákra és ha leveszem nagyon rosszul látok !!! Naponta többször is van.

2014. okt. 22. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem mered elmondani, ugyanezt mondd el nekik is, mint amit itt leírtál, utána majd szemorvos megmondja, hogy egyáltalán lehet-e, ajánlja-e.
2014. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !
2014. okt. 22. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmondod amit leírtál, persze ettől még nem biztos hogy lehet lencséd, mert a cilinderes a legdrágább fajta, és az sem biztos hogy bírja a szemed, az enyém sem bírja... szóval sima dioptriás lencsét hordok, amivel pedig rosszul látok... de jobban mint nélküle. Szemüveget meg sose vennék fel.
2014. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát megmondod, hogy szeretnél. Esetleg mondd el amit itt leírtál. Nem tudom miért csinálsz ilyesmiből problémát. Most vagy azt mondják, hogy oké, kislányom/kisfiam, vagy azt, hogy nem. Na bumm, ennél rosszabbat nem igen tudok elképzelni. :D

Azt viszont vedd figyelembe, hogy még netről rendelve is 20 ezer forint körül lesz fél évre, úgyhogy ha nem túl fényes az anyagi helyzetetek, akkor nem biztos, hogy fel kéne hozni, vagy kérd karácsonyra, menj diákmunkára, akármi. :S

2014. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szemüvegem cilinderes és azt megszoktam 1 óra alatt, szerinakkor cylieres kontaklencse megszokása is menni fog könnyebben. * Szerintem. Egyébként a szemen félévente romlik. :-(
2014. okt. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!