Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Állandóan valami váladék-félét...

Állandóan valami váladék-félét érzek a szemem csücskében, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A szemeim két végében érzem ezt a váladékot, állandóan dörzsölgetnem kell a szemem, ilyenkor igyekszem nem koszos kézzel belenyúlni, hanem tiszta zsebkendővel, de semmit se használ, ugyanúgy érzem ezt a folyadékot. Nem csipa, mert ahhoz túl folyós, de nem is könny állagú, mert sűrűbb. Ha megtörlöm a szemem ilyenkor, nem jön le, hanem folyik tovább ez a dolog. Látni nem látom, ha a tükörben nézem, semmi sem látszik, így azt sem tudom, milyen színű. Ha sűrűn pislogok, de változik semmi. Mit tehetnék? Mi lehet ez? Már egyébként egy jó ideje tart, vagy fél éve, de nem napi rendszerességgel, hanem úgy egy, két hetente. Orvoshoz kellene fordulnom?

2014. nov. 17. 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:

*ha sűrűn pislogok, sem változik semmi

Elnézést, elírtam.

2014. nov. 17. 17:46
 2/3 anonim ***** válasza:
CSippa
2014. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom minek válaszolsz ha még a kérdést sem olvastad el figyelmesen
2014. nov. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!