Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megereszkedett szemhéj Miért?...

Megereszkedett szemhéj Miért? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, mostanában vettem észre hogy bal szemhéjam kissé megereszkedett. Nem nagyon durva de ahhoz eléggé látszik, hogy sminkelésnél problémákat okozzon. Miért van ez? Lehet vele kezdeni valamit? Egyébként szemüveges vagyok ehhez lehet köze?

2014. dec. 2. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

ez alkattól függ. arctornával tudsz ezen segíteni, hogy jobban átmozgasd az arcod izmait, és ne petyhüdjenek el. ezen kívül segíthet az is, hogy ha sminkelés előtt egy hideg kanalat(beteszed 5 percre a hűtőbe) nyomsz mind a két szemedre. kicsit felfrissíti, és a hideg ugyebár feszesíti a bőrt.

2014. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gyantáztatod a szemöldököd, attól is lehet. Arctorna jó ötlet, amit az előző javasolt:) Sajnos nálunk a családban ez genetikai:( Anyukám már meg is műttette, mert már belelógott szinte a látóterébe. Nekem is egyre megereszkedettebb:(
2014. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!