Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Októberben voltam szemvizsgála...

Októberben voltam szemvizsgálaton. Az egyik szemem -0.50-es a másik -0.25-ös. Érdemes szemüveget csináltatnom magamnak?

Figyelt kérdés

Eddig csak az vettem észre hogy suliba ha nagyon messze ülök akkor nem látom rendesen a táblát. Az optikus szerint kancsalság is kialakulhat mivel nem egyformán látok a két szememmel.

Viszont nem olcsó mulatság egy rendes szemüveg ezért gondoltam rákérdezek.



2014. dec. 7. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kívánságműsor, hallgass a dokira. Van egy emberbaráti árú hely, Válságoptika a neve. Sajnos csak négy üzlete van az egész országban, az egyik Budapesten. Nos itt lehet a legolcsóbban jó minőségű szemüveget csináltatni, normálisak divatosak a keretek is. Ha a dokid szerint kell a szemüveg, keress rá a neten.
2014. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont ma -0.50 és -0.75ös szemre csináltattam magamnak kökemény 13.000 ft-ért egy szemüveget. Amikor kiléptem az utcára szemüveggel akkor olyan volt mint amikor a sima képcsöves TV után egy Full HD TV-t néznék.
2014. dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy neked jó a mostani helyzet, vagy szeretnél normálisan látni. Nekem akkor lett kontaktlencsém mikor már -2.25 volt mindkét szemem. Előtte nem zavart annyira hogy bármi is kelljen, szemüveget meg sose vennék fel, ezért egyből kontaktlencsével kezdtem.
2014. dec. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány éves vagy.

De mindenképp elmennék másik szemorvoshoz (nem optikushoz)!

A szem nem játék, de nem szabad kapkodni, egy rosszul elkészített diagnózis miatti szemüveg többet árt, mint használ.

2014. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!