Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Biofinity kontaktlencse...

A Biofinity kontaktlencse helyett miért Comfilcon lencsét adnak?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanaz a doboz, mint régen, annyi eltéréssel, hogy az oldalára nem biofinity van írva, hanem Comfilcon. Mi a kettő közötti különbség?



2015. jan. 20. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az az anyaga, amiből készült. Ha megnézel néhány típusú lencsét, elég sokféle létezik (ezért nem is szabad csak úgy hasraütés alapján másra váltani). Tárolni meg általában egymásra rakva szokták, így azt látják? Nem tudom. :D Ha egyébként rajta van a biofinity felirat is, nem hiszem, hogy gond.
2015. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A "Comfilcon A" volt a Biofinity eredeti neve még a fejlesztési szakaszban, majd egy marketinges brainstorming-ot követően elnevezték Biofinity-nek és piacra dobták. És igen, ez valóban az anyagát jelöli (egyébként minden lencsemárkának van ilyen "kódneve"). Ezzel a jelenséggel már én is találkoztam az Avaira kapcsán (szintén CooperVision-termék), annak a dobozán az Avaira név szerepelt, viszont magukon a lencséken az Enfilcon feliratot olvashattam, de ez megint csak a lencsék anyagára utal. Úgyhogy ne ijedj meg, ha ilyet tapasztalsz.
2015. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!