Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek ez a fajta kenőcs...

Szerintetek ez a fajta kenőcs jó arra ha ki van száradva a szemem körül a bőr?

Figyelt kérdés

Allergia miatt sokszor viszket a szemem. Mióta piros lett a dörzsölés miatt próbálom nem piszkálni,de reggelente mindig száraz a szemem körül és napközben meglátszik hogy piros körülötte. Szerintetek ez segít?


[link]



2015. jan. 29. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ez egy kirakattermék, a puszta leírásától is görcsbe rándulok.

Használj körömvirágot, Neogranormont, Fenistilt, Algolt. Orvosi krémeket, ne kozmetikaiakat! Azok még tovább is allergizálhatnak.

2015. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sudocrem esetleg?
2015. jan. 29. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is jó!
2015. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szemészeten írtak fel rá kenőcsöt, mert amiket vettem, körömvirág krém és egy gyógyszertári szemkenőcs nem használt.
2015. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem annyira nem durva hogy orvoshoz menjek vele. És már kezd múlni :)
2015. jan. 30. 14:23
 6/7 anonim válasza:
a leirt tünetek allergiára utalnak . Ismerős . Müllerben vásárolom pici tubusban aloes szemkörnyékápolót . Attól megnyugszik a.bőr . Minden reggel , és a szarkalábakra is jó .
2015. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Timi179 válasza:
nagyon jó az az avonos krém amit belinkeltél, de én is inkább valamiféle gyógymódot javaslok! Amúgy meg az arckrémet kiszoktuk hagyni a szem alatti részeknél, mert ott nagyon érzékeny a bőr, oda amúgy is kellene egy szemkörnyékápoló!
2015. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!