Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vörös, eres szem mit tegyek...

Vörös, eres szem mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

KB Augusztus óta elég sokszor be van vérezve a szemem inkább a bal, de előfordul hogy a jobb is, a látásommal nincs baj, fogorvoshoz is járok nincsen gyulladt fogam szóval azt kizárnám h azmiatt de sokszor fáj a szemem, főleg ha gép előtt ülök, ha friss levegőn vagyok akkor sokkal jobb, mostanában pedig észrevettem, hogy a szemhéjjam is enyhén eres kb 4 hónapja voltam szemésznél, aztmondta h nincs komoly baj adott 1 szemcseppet amitől fájt a fejem ezért 1-2 hét használat után abbahagytam szemnyomás vizsgálatom nem volt, mit tegyek?


A szememről még annyit, h belülről a szivárványhártyámig elég sűrűn eres de ha pihententem és friss levegőn vagyok ill nem piszkálom akkor alig látható.


2010. febr. 10. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet a monitoroddal van a baj. lcd vagy crt?
2010. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lcd, már itt ülök előtte 1 órája és jól vok..szal nemértem igazából h mitől ilyen a szemem..:D
2010. febr. 10. 17:24
 3/3 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Többször piros,eres, már voltam többször orvosnál, elmúlt, visszajött, nekem azt mondták, hogy makacs vírusos fertőzés, de nekem csak az egyik szemem ilyen. Most már túl vagyok egy 3 hónapos antibiotikumos kezelésen, ezt most hagytam abba, most kíváncsian várom, hogy visszajön-e vagy sem.

A te szemed már meggyógyult azóta? Neked állandóan piros vagy csak néha? Nem erőlteted a szemed sokat?

2011. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!