Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez mennyire súlyos kancsalság?

Bonefile kérdése:

Ez mennyire súlyos kancsalság?

Figyelt kérdés

Nagyon kancsal vagyok? esztétikailag helyre lehetne hozni? és ha igen mennyiért, és hol, plusz azt akarom még írni hogy nem mindig kancsalítok az a furcsa.. sokszor, de nem mindig, tükörben egyáltalán nem is látszom annak, de van hogy amúgy se, ha nem fokuszálok sehova, akkor nem vagyok kancsal, de hát akkor ugye tompán látok, vagyis értitek, ha valaki csak mereszti a szemét, nekem olyankor teljesen középen áll mindkettő, de ha nézek valamit, tehát élesen nézek, akkor meg ugye bekancsalodik, szóval nem értem ezt az egészet. :/

Kép: [link]



2015. febr. 7. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig kancsal vagy, vagy csak akkor, ha fáradt a szemed?
2015. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mindig vagyok az, igen ah fáradt vagyok, vagy pl ha iszok, akkor is kancsal vagyok, de úgy általában is szoktam, de olyankor nem mindig.. csak mára olyan nehéz vele élnem hogy nem merek az emberek szemébe nézni.. érdemes megműttetni? bocs ha kicsit bonyolultan írtam le.
2015. febr. 7. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, amit írtál.

Valószínűleg a kancsalító szemed izma gyengébb, ezért, ha fárd(t), akkor "elhúz".

Én első körben azt javaslom, hogy csinálj szemtornát. mindjárt keresek itt valami oldalt, és belinkelem... pill.

2015. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fényképről nem igazán lehet megállapítani a kancsalságot. Azt, hogy nálad milyen fokú a kancsalság, és hogyan javítható/korrigálható/műthető, a szemész tudná megmondani.
2015. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=aWCEibscv7w


A hangot vedd le, mert az a zene nagyon gáz. :)


Ezt naponta egyszer végezd el. Lehetőleg alvás előtt, hogy utána pihenjen a szemed.


Ha egy hónap múlva sincs javulás, akkor a háziorvosodhoz menj el. Elméletileg, ha műtétre szorul, akkor a TB támogatja. De először ő is tornát fog javasolni, szóval jobb, ha úgy mész, hogy megmondhatod neki, hogy már egy hónapja tornáztatod.

2015. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, ment a zöld kéz. :) remélem sikerül legalább esztétikailag helyrehozni, mert ez akadályoz sokmindenben. :/
2015. febr. 7. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha másképp nem, akkor egy kis műtéttel helyrehozzák.

Nyugi! :)

2015. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!