Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rossz a szemem, lehettem...

Rossz a szemem, lehettem ettől kancsal?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nem voltam kancsal,most meg azt veszem észre,hogy eléggé az vagyok....a szemem lassan 4,75-ös,a másik 4,25-ös...sok olyan embert láttam,akik szemüvegesek és kancsalok is egyszerre,ennek van köze egymáshoz? vagy véletlen? Igazából az zavar,hogyha valaki mellettem áll,és oldalra nézek rá,akkor a jobb/bal szemem tökre felugrik,/az ellentétes oldal/ és akkor érzem is hogy nem úgy áll a szemem h kéne,és elég kellemetlen így beszélgetni..meg sokszor észreveszem,hogy inkább az egyik szemem használom,gőleg ha fáradt vagyok....meg nem tudok egyszerre az emberek 2 szemébe nézni.olvastam,hogy nem is lehet,de akkor hova néznek az emberek,hogy tök párhuzamosak a szemeik? ha az egyik szemembe néznek csak az tök észrevehető sztem,hogy ugye ha a bal szemembe néznek,akkor az ő bal szemük jobban elfordul,hogy egy szemembe nézhessenek,nem tudom érthető e...viszont a legtöbb embernek tök párhuzamosan látom a szemeit,ahogy rám néznek,ők mit néznek oylankor,vagy hova fókuszálnak? ezzel érdemes elmenni szemészetre? 21 vagyok. főleg az zavar,hogy felugrik a szemem,és ez sztem a közlekedésben is káros,hogyha balra nézek,akkor érzem h csak a bal szememre tudok koncentrálni,a jobbot érzem,hogy felszalad. bocsi hogy hosszú lett.

2015. febr. 12. 23:08
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és ahogy utánaolvastam,bénulásos kancsalság tünetei illenek leginkább rám... :/
2015. febr. 12. 23:09
 2/2 anonim válasza:
Attól kancsalitassz, hogy nem egyforma látásélességű a szemed. Talán uj szemüveg kellene.
2015. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!