Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 1 hete fejfájásom van. Mindig...

1 hete fejfájásom van. Mindig arra fogják, nem iszom eleget. Viszont vannak napok mikor rengeteteget és akkor is fáj.4 éve szemüvegem van, a legutolsó ilyen esetből, új szemüveglencsét kellett venni, romlott a látásom. Lehet hogy újra ez a probléma?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Hiába kérek gyógyszert,nem kapok.Anyám rendszeresen veszekszik, és üvöltözik velem a "hülyeségeim" miatt.

Akárhányszor odamegyek hozzá, mindig elfordul tőlem és nem szólal meg, le se szar. Apámnak én vagyok a bunkó amikor hangossabban beszélek. Mindig "igyál,igyál,igyál"

Újjabban erőltetem a szemem, hogy jobban lássak, mert összefolynak előttem a betük.

A fejfájás miatt, lassan aludni sem tudok rendesen. MA is például, kb. 10 percet aludhattam az utolsó tanórámon.

13/L

2015. febr. 17. 17:36
 2/3 anonim válasza:
Szia. Sokan mondják, hogy az elegendő folyadékbevitel majdnem minden problémát megold. Nos tudomásom szerint a látás javításában nem játszik szerepet. Igazándiból te saját magad megválaszoltad a kérdésedet. Ha a múltban is voltak ilyen problémáid és azzal javult, hogy új szemüveget írtak fel neked, több mint valószínű, hogy most is ez lesz a megoldás. A szüleiddel meg ne foglalkozz, te magad is elmehetsz orvoshoz. Az egészséged mindennél többet ér.. és minél tovább húzod ezt a dolgot, annál rosszabb is lehet. Remélem majd javul a helyzet.
2015. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 18. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!