Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szürkehályog műtétem lesz, de...

Szürkehályog műtétem lesz, de nagyon félek tőle. Mi a tapasztalatotok? Az egyik szemem tompalátó (csak minimálisan látok vele, nem is használom) a másik 100%-os látó szem, de most rákerült egy szürkehályog elég rövid időn belül.

Figyelt kérdés
Napok alatt és egyre jobban nem látok. Műtétre kerül a sor, csak közben szültem egy hete és szoptatok, ugyhogy nem tudom mi lesz a megoldás a szemklinikán, hogy a babámmal bemehetek-e, meg persze segítséggel. Félek várni is, nehogy késő legyen. De nagyon félek a műtéttől, hogy mi lesz velem ha nem sikerül és nem látok többé?
2010. febr. 12. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódj, az egész nem tart tovább husz percnél. Medikus révén már láttam ilyet. Anesztézisben végzik, a paciens annyit mondott, fura érzés, nyomást érez, de nem fájdalmat. Inkább csak a tudat ijesztö, h az ember szemében matatnak. Sok sikert hozzá.
2010. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csinálták már,szemcseppel érzéstelenítették, semmi nem fájt, nekem kb. 15 perc volt, a legrosszab az , hogy félsz tőle. Bízd rá magad a dokira, tényleg nem gáz, sőt tulajdonképpen műtét közben SZÉP a látvány! (mert színeket, fényeket közben is látsz) Ha kíváncsi vagy akár telefonon is mesélek részleteket, ha megkeresel.
2010. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!