Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tényleg meg fogok vakulni...

Tényleg meg fogok vakulni mert belenéztem?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a szomszédunknál hegesztették az új kerítést és én néztem. Azt mondta a fickó hogy ne nézzem mert meg fogok vakulni.

Néztem egy darabig de messziről.

Most menjek orvoshoz ? vagy mi legyen?


2015. febr. 23. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. De legközelebb inkább ne erőltesd!
2015. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így megy. :

Ha baj lenne, akkor már most se látnál rendesen.

A nagy fény tényleg károsíthatja a szemet, persze, a fényerősségtől és az időtartamtól függ, hogy tényleg károsodott-e. Nem kell megijedned, ennyitől nem vakulsz meg, de azért legközelebb ne kísértsd meg a sorsot!

2015. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartósan nem jó belenézni magyon erős fény, de nem fogsz megvakulni.
2015. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogadj szót a felnőtteknek, és akkor másnap nem teszel fel buta kérdést. Biztos azért mondta, hogy meg fogsz vakulni, mert ha azt mondja, hogy idővel károsodást szenvedhet a szemet, azt nem érted, vagy tojsz rá, és tovább nézed.

A hegesztőnek erős fénye van, nem véletlen használnak hozzá hegesztő szemüveget. Legközelebb ne nézd, vagy, ha kíváncsi vagy, kérj hozzá egy hegesztő szemüveget, és nézd azon keresztül.

2015. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!