Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » én most akkor (rejtett)...

én most akkor (rejtett) kancsal vagyok? 14/L többi lent

Figyelt kérdés

ha közelre nézek akkor összetér a szemem, a jobbra jellemző, ha meg bambulok, akkor szintén a jobb szemem kitér. ilyenkor duplán látok közelre, és rettentő homályosan. amikor közelre nézek, akkor meg a távoli tárgyak homályosak nagyon és duplán látok szintén. van szemüvegem is +2, és amikor nincs rajtam és bambulok akkor minden homályos, távolba is meg közelre is. annyira, hogy nem látom a tévét jól, a táblára irt dolgokat. de csak ha bambulok. próbáltam már többször is azt a módszert ami kiszűri a rejtett kancsalságot.(egyik szemet letakarni 10 mp-re, majd gyorsan elvenni a szem elől, és ha nem szinkronban müködik a két szem, akkor r.k van)

csak erősebb szemcsi kéne, vagy tényleg rejtett kancsi vagyok?

ha tudok küldök képet



2015. febr. 25. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább kivizsgáltatnám magam egy szemorvosnál, minhogy tippelgessek, van-e valami problémám a két szép szememmel.
2015. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

itt van pár kép:

amikor bambulok:(szemcsi)

[link]

amikor meg közelre(szemcsi):

[link]

amikor bambulok:(szemcsi nélkül)

[link]

amikor meg közelre szemcsi nélkül

[link]

2015. febr. 25. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!