Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemem alatt közvetlen van...

Szemem alatt közvetlen van egy ilyen horzsokás szerű valami. (de nem mondanám rendes horzsolásnak) ha így kifordítom úgymond alul a szemem kicsit pirosabb mint a másik oldalon. Mi lehet ez, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok, síelek, itt nem tudok orvoshoz menni. Arra is gondoltam hogy a síszemüveg sérthette meg. Egyébként egyáltalán nem feltűnő, alapozásnál vettem észre, hogy kicsit érdesebb ott a hőrőm, megáll benne kicsit az alapozó. Enyhén érzékeny is a terület.
2015. febr. 26. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kidörzsölte a síszemüveg. Ha a szemed nem ég, nincs "idegentest érzeted", akkor nincs nagy baj. Ne piszkáld! Esetleg hideg vizes ruhával borogasd, attól megnyugszik a bőröd.
2015. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!