Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges vagyok és szeretném...

Szemüveges vagyok és szeretném a szemem erősebbé tenni, ez lehetséges valahogy? Milyen zöldségekkel, gyümölcsökkel vagy más készítményekkel tudom ezt elérni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát inkább szemtornával.


Messzire és közelre raksz egy egy kinyíomtatott szöveget, amit még épp el tudsz olvasni, és fókuszálsz,

messzire - közelre

messzire - közelre,

ezzel tudod tornáztatni szemüveg nélkül.

2010. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kinyomtatott
2010. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni, de nem hülyeség a kérdés. Egy ismerősöm egy évet szánt rá, hogy a szemét gyógyítsa, és teljesen átalakította az étrendjét, és sokkal jobban van.
2010. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de én úgy olvastam régebben, hogy a szemnek van egy veleszületett rendellenessége, amit lézeres szem műtéttel korrigálni lehet. Csak sokba kerül. Én nem adnám fel, utána kell menni, hogy tényleg van-e ilyen lehetőség. Ennek talán gyorsabb hatása lehet, mint a zöldségeknek.
2010. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lézerről annyit, hogy egy lány ismerősömnek az egyik szeme jobb lett, de a másikat elcseszték. 10 éve volt, azóta persze fejlődött a technika, de pár százalék esély még mindig van hogy nem sikerül.

Szóval azt nem javasolnám, max ilyen 8-10 dioptria fölött.

2010. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A lézeres dolog tényleg így van,csak nekem még van problémám,vagyis ha meg is műtenek,akkor is kell szeműveg,ezért gondoltam ezt....
2010. febr. 13. 22:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt régen egy látásjavító hangkazettám, abba volt ez a fókuszálós dolog. Sztem ilyenkor a szem izom egy kicsit elgyengül, aztán ha így sokat fókuszálsz közelre-távolra, akkor azzal erősödik.
2010. febr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na de ettől a fókuszálástól nem inkább romlik a szem?
2010. febr. 14. 16:16
 9/11 anonim válasza:
este elalvás elött nézz fel-le 32x,jobbra balra32x,és átlósan is mind a 2 irányba.
2010. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ettől hogy lesz erősebb?
2010. febr. 15. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!