Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Baj van a szememmel? Vagy...

Baj van a szememmel? Vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom megmondani, hogy mióta de már egy jó ideje nagyon érzékeny a szemem a természetes fényre. Vagyis ezt abból gondolom, hogy iskolában olyan termünk van ahol 2 fal szinte csak ablakból áll ezért nagyon világos van és állandóan könnyezik a szemem meg nehezmre esik nyitvatartani. Ugyanez van akkor is ha kimegyek a házból, főleg ha még a nap is süt. Emiatt itthon mindig le van engedve a redőny a szobámban es csak annyira van felhúzva, hogy lássak valamit. Korulbelul fél éve voltam szemészeten, igaz nem emiatt hanem fejfájás miatt de akkor azt mondták, hogy tökéletes a szemem. Miért van ez? Eléggé zavar.

18/L


2015. márc. 18. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van.... Ha kimegyek fáj a szemem, ha nagyon világis van valahol akkor is. Én voltam szemészeten kb. 3-4 hónapja de azt mondták, hogy minden renben van. Remélem valamennyire segítettem :) 14/l
2015. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szem reakcioja ilyen. Normalis :)
2015. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!