Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol lehet olyan speciális...

Hol lehet olyan speciális szemüveget venni Budapesten és mennyiért, amitől nem károsodik a szem napfogyatkozáskor? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a válasz késő, de talán 2020-ban még hasznát veszed. :-D

Nem kell speciális szemüveg.

Munkavédelmi boltban vegyél hegesztőszemüveget vagy pótlencsét 12, 13, vagy a-feletti védőértékkel rendelkező szemüveget.

Esetleg ha van hegesztő ismerősöd, kérd el tőle kölcsönbe a hegesztőpajzsát. :-)

2015. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az kb. mennyibe kerül egy hegesztőszemüveg vagy egy lencse?
2015. márc. 25. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem tudom.

Amikor még ilyen munkahelyen dolgoztam, akkor egyértelműen nem okozott gondot az üveg beszerzése (ingyen). :-D

Apám pedig gyárilag hegesztő, szóval . . . . . ennyi. :-)

2015. ápr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy itt vannak:


[link]


[link]


Megjegyzem, a pajzslencsék sötétebbek (az ív ill. CO hegesztés miatt)

a szemüveglencsék világosabbak (a lánghesztés miatt).


Ár szerint a szemüvegek 1400.- - 1500.- től felfelé. Persze a fényre sötétedő (ami már majdnem olyan, mint egy napszemüveg) azok drágábbak.


A lencsék pedig átlag 120.-tól indulnak.

Viszont sok esetben darabra nem lehet kapni, csak 10-es egységcsomagban. (mivelhogy ipari felhasználás esetén ez természetes, hogy fogyóeszköz)

2015. ápr. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!