Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma amikor lemostam a sminkemet...

Ma amikor lemostam a sminkemet, a vattakorong "szőre" belement a szemembe és nem tudom kiszedni és szúr, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam mindent, nem látom hogy ott van, de amikor pislogok szúr, szerintem belement valahogy a szemhéjam alá.. nem fog begyulladni a szemem ha így alszok el? nem tudom mit csináljak vele, valaki tudna segíteni? :(
2015. márc. 19. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg bő vízzel kimosni, ha nem sikerül, akkor hívd fel az ügyeletet, és kérdezd meg tőlük, hogy mit csinálj..
2015. márc. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vizet már próbáltam de nem sikerült!
2015. márc. 20. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
A szem kilök minden idegentestet, port, szemetet, akármit, ha csak nem fúródik bele mélyen. Gondolom, most könnyezik. Nagyon kellemetlen, de ki fogja mosni magának, ezért nem hinném, hogy ügyeletre kellene rohanni. Egyébként ha nem látod, lehet, hogy már nincs is ott, csak a dörzsölés miatt fáj. Hagyd, hogy magától rendbe jöjjön, ne piszkáld.
2015. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez most egy picit megnyugatott,köszönöm!
2015. márc. 20. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
szemcseppel kijöhet, de holnap menj el szemészetre, nézesd meg.
2015. márc. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reggel már úgy ébredtem hogy nem fájt, és már egyáltalán nem érzem, úgyhogy biztosan kijött. :)
2015. márc. 21. 01:02
 7/7 anonim válasza:

bocsi kérdező de itt kérdezek!

nekem egy csillámos vacak ment bele csak akkor csíp ( úgy mint amikor nem pislogunk sokáig)! mostam! sztetek nem belement csak fáradt a szemem?

2015. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!